Як важливо в ці нелегкі часи допомагати один одному, відчувати підтримку друзів, колег, партнерів і самим намагатися допомагати кожному, хто потребує допомоги; нашим воїнам, які боронять нашу землю від ворога, українцям які залишилися без домівок та засобів існування! Усвідомлювати необхідність цієї важливої місії — допомоги ближньому!
Наші партнери з Німеччини намагаються надати допомогу багатьом українцям німецького походження!
Напередодні Різдва Христового «Центр німецької культури Відерштраль — Німецький Дім Київ» отримав соціальну цільову допомогу для етнічних німців Києва, яку всіма силами, старалися доставити в ці святкові дні до кожної домівки представників німецької спільноти Києва!
Ми вдячні нашим партнерам за солідарність, підтримку, і велику надію на нашу Перемогу!
Проект «Адресна продуктова допомога для етнічних німців Києва і Київської області» проводиться з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства Внутрішніх справ, будівництва і комплексного територіального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».