Widerstrahl logo

Widerstrahl

Центр немецкой культуры “Видерштраль”

+38 (044)
279-31-35, 287-00-60

24 листопада 2017 року в Києві пройшов Всеукраїнський фестиваль національно-культурних спільнот «Етнофольклорама – 2017»

14:32, 24 ноября 2017

24 листопада 2017 року в Києві пройшов Всеукраїнський фестиваль національно-культурних спільнот «Етнофольклорама – 2017», який організувала Рада національних спільнот України спільно з Міністерством культури Україн.

Представники більш ніж 20-ти народів України продемонстрували на своїх етнозонах національні предмети побуту і прикладного мистецтва, а також художні вироби. Були виставлені твори народно-ужиткового мистецтва, кулінарних виробів, друкованої продукції, тощо. Пройшло проведення танцювальних та вокальних майстер-класів, народних забав. Особливий інтерес присутніх викликала презентація і дегустація страв національних кухонь ,  розмаїття кулінарних виробів.

Відкрив Етнофольклораму своїм виступом Голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян. Він привітав учасників і присутніх з чудовим святом та побажав учасникам натхнення у виступах та теплого прийому глядачами.

З привітаннями виступили  депутат Верховної Ради України Дмитро Лубінець та перший заступник директора   Департаменту у справах релігій та національностей Подюк Михайло Євгенович.

На заході були присутні активісти національно-культурних товариств, представники державної влади, письменники, вчені, аташе з питань культури посольств, чиї етноси були представлені на цьому фестивалі.

       Центр немецкой культуры "Widerstrahl" принял участие во всеукраинском фестивале "Этнофольклорама 2017".

      Плечом к плечу с другими представителями национальных меньшин Украины руководство, сотрудники и члены нашего общества представили публике культуру Германии, образцы ее национальной кухни, поделились рецептами блюд своих предков. 

       Благодарим организаторов фестиваля за теплую дружественную атмосферу, и за возможность популяризации культур этнических меньшин, проживающих в Украине.


Фотографии

Рекомендовать: